Branża Opakowań

Wykorzystując doświadczenie zdobyte podczas współpracy z największymi producentami w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD oraz szklarskiej i stolarskiej, stworzyliśmy grupę rozwiązań stosowanych do zabezpieczania towaru na czas transportu, powstających w procesie konwertingu.

Ze względu na specyfikę każdej branży, produkowanych akcesoriów oraz sposobów transportu każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia, dlatego najczęściej uczestniczymy w procesie tworzenia takich rozwiązań już na etapie projektowania z wykorzystaniem programu CAD.

Oferujemy produkty dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb. Do produkcji detali wykorzystywanych w pakowaniu i zabezpieczaniu najczęściej stosujemy takie materiały jak:

  • pianki PE,
  • pianki PU i PUR,
  • pianki EVA.

Właściwości pianek, a szczególnie ich gęstość, umożliwiają odpowiedni dobór pianki do wagi detalu i przenoszonych obciążeń. Są to materiały trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, a poddane specjalistycznej obróbce, pozwalają na bardzo dokładne wykonanie skutecznych systemów zabezpieczeń w transporcie. Do typowych elementów wykonywanych przez nas z ww. materiałów należą pozycjonery do kontenerów (boksów) logistycznych.

Na życzenie klienta detale mogą zostać wykonane w wersji z warstwą klejącą, która umożliwi bardzo prosty i sprawny montaż. Zapraszamy – konwerting to nasza specjalność!

Zastosowanie