Aktualności

cvgs certyfikat

Kilka dni temu w CVGS przeprowadzono audyt recertyfikujący normę ISO 14001. Każda firma dbająca o odpowiedzialne gospodarowanie zanieczyszczeniami powinna posiadać taki certyfikat.

Czytaj dalej

Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na międzynarodowych targach Foam Expo Europe Adhesives & Bonding Expo Europe 2022, które odbyły się w listopadzie w Stuttgarcie. Nasza sześcioosobowa reprezentacja miała okazję zapoznać się z nowościami na rynku pianek i taśm.

Czytaj dalej
Najzdolniejsi cvgs

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy uczestniczyć we wspaniałej inicjatywie, jaką jest Tyska Gala Najzdolniejszych Uczniów. Miejskie Centrum Oświaty przygotowało we współpracy z władzami miasta Tychy niesamowitą galę. Podczas niej uhonorowano uczniów tyskich szkół, którzy znacząco wyróżniają się swoimi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi czy sportowymi.

Czytaj dalej

Kilka dni temu cały zespół CVGS został przeszkolony z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapoznaliśmy się z zasadami udzielania pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach lub doświadczających nagłego ataku choroby. Nasz szkoleniowiec przedstawił nam wszystkie czynności ratunkowe podejmowane w celu ochrony zdrowia i życia do momentu przybycia specjalistycznej pomocy medycznej.

 

Czytaj dalej

Oczywiście, że nie mogło być inaczej. Otrzymaliśmy recertyfikację IATF 16949! Najnowszy audyt tylko potwierdził to, co wiemy od dawna: prowadzimy sprawną kontrolę procesów produkcji, rozumiemy specyficzne wymagania naszych klientów, a do tego ciągle udoskonalamy nasze działania.

Czytaj dalej

Nasi niesamowici członkowie zespołu działu jakości uczestniczyli wczoraj w warsztatach organizowanych przez lidera w dziedzinie mikroskopowych i nieniszczących (NDT, RVI, ANI) urządzeń pomiarowych, Olympus Polska Sp. z o.o.

Czytaj dalej

Jesteśmy dumni, że możemy posługiwać się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, dzięki czemu znaleźliśmy się w elitarnej grupie firm wyróżnionych za swoją rzetelność.

Czytaj dalej

W CVGS nie pozostajemy obojętni wobec tragedii, jaka wciąż dzieje się za wschodnią granicą. Jeden z naszych transportów, zawierający artykuły pierwszej pomocy medycznej oraz żywność z długim terminem przydatności już dwa tygodnie temu pojechał za Lwów.

Czytaj dalej

Kilka dni temu w naszej firmie został przeprowadzony audyt środowiskowy za pośrednictwem jednostki certyfikującej TÜV. Miał on na celu kontrolę nad realizacją założeń normy ISO 14001, której zadaniem jest wspomaganie przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska, a tym samym zapobieganie zanieczyszczeniom. Jesteśmy niezmiennie dumni, że nasze działania zostały docenione przez audytorów i otrzymaliśmy wynik pozytywny.  

Czytaj dalej

W dniach 24.12.2021 (Wigilia Bożego Narodzenia), 6-7.12.2022 (Święto Trzech Króli) biuro, produkcja oraz magazyn CVGS będą zamknięte.

Czytaj dalej

Kilka dni temu nasz dział jakości wraz z inżynierami produkcji i działem handlowym uczestniczyli w bardzo istotnym szkoleniu dotyczącym normy VDA 19.1 ; 19.2.

Czytaj dalej
Audyt automotive cvgs

Właśnie zakończyliśmy audyt potencjału dla jedngo z naszych przyszłych klientów z branży automotive. Oczywiście z wynikiem pozytywnym.

Czytaj dalej

W tym tygodniu nasz park maszynowy wzbogacił się o kolejną inwestycję. Nowa prasa umożliwi nam zwiększenie produkcji detali wykonywanych z korka, pianki i innych materiałów.

Czytaj dalej
innowacyjne rozwiązania konwertingu w CVGS

CVGS tworzą ludzie, którzy wiedzą, że postęp technologii i wymagań dotyczących parametrów detali pozwala na stosowanie coraz to doskonalszych rozwiązań i dostosowanie ich do wymagań klientów. Odważnie podejmujemy decyzje dotyczące rozwoju firmy i prowadzonych inwestycji.

Czytaj dalej

Niech te święta przyniosą Wam wiele powodów do uśmiechu, i będą dla Was szczęśliwym zakończeniem roku. Życzymy Tobie i Twojej rodzinie radosnych świąt Bożego Narodzenia, aby Nowy Rok przyniósł nowe nadzieje i pewną przyszłość. Pracownicy CVGS

Czytaj dalej

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo prowadzi zbiórkę na rzecz najmłodszych, którzy każdego dnia zmagają się z poważnymi chorobami. Zachęcamy wszystkich naszych klientów oraz partnerów do wsparcia.

Czytaj dalej
cvgs fotowoltaika

Z głowami pełnymi pomysłów informujemy, że CVGS wkracza w nową przestrzeń sprzedażową, jaką jest branża fotowoltaiczna. W naszej ofercie niedawno pojawił się nowy asortyment przeznaczony dla producentów podzespołów instalacji solarnych.
Dzięki współpracy z producentem taśm technicznych, firmą Tesa R, zrealizowaliśmy pierwsze aplikacje w elementach paneli słonecznych.

Czytaj dalej

Dziś odwiedziliśmy Miejskie Schronisko dla zwierząt w Tychach, aby przekazać prezenty dla naszych czworonożnych przyjaciół! Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom za to, że tak chętnie wzięli udział w zbiórce oraz pomogli nam dostarczyć paczki. W takich chwilach bardzo cieszymy się, że niezmiennie od lat udaje nam się tworzyć tak zgrany i wspaniały zespół! Pomagajmy sobie nawzajem i bądźmy odpowiedzialni społecznie.  

Czytaj dalej

Niedawno informowaliśmy o przekazaniu przez nas ośrodkom medycznym przyłbic ochronnych w ramach akcji sprzetdlaszpitali.pl. Obecnie trwa jej kontynuacja pod hasłem „Przyłbice dla wszystkich”, w której również bierzemy udział.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne CVGS konwerting tychy

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w dobrej atmosferze i z pogodnym spojrzeniem w przyszłość życzy Zespoł CVGS May your Easter be peaceful, healthy and full of family smiles. May this be a good time to spend in a welly atmosphere with your loved ones and with a calmly looking at the future. CVGS

Czytaj dalej
przyłbice wyprodukowane przez CVGS konwerting poland

W trudnych dla nas wszystkich czasach dołączyliśmy do akcji sprzetdlaszpitali.pl organizowanej przez Fundację MOZI. Nasi pracownicy charytatywnie zaangażowali się w wykonywanie lekkich, elastycznych i łatwych do złożenia przyłbic ochronnych. Chcą w ten sposób wspomóc walkę z koronawirusem i wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy lekarzy i personelu medycznego.

Czytaj dalej
wprowadzamy odpowiednie środki ostrożności - CVGS konwerting polska

Zarząd CVGS zdecydował o wprowadzeniu szczególnych zasad BHP na czas zagrożenia spowodowanego epidemią koronawirusa. Mają one na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa zarówno pracownikom naszej firmy, jak i jej partnerom biznesowym.Od dziś, tj. 16 marca 2020 r., do odwołania obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa i higieny w siedzibie CVGS.

Czytaj dalej

W lutym nasza firma była audytowana pod kątem działań w zakresie ochrony środowiska, które zapobiegają zanieczyszczeniom lub w znaczący sposób je zmniejszają. Wynik audytu? Jak zawsze pozytywny! Społeczna odpowiedzialność biznesu to jedna z kluczowych wartości, jakimi kierujemy się na co dzień. Cieszymy się więc bardzo, że zostało to docenione przez audytorów.

Czytaj dalej

Nasze sukcesy wynikają nie tylko z dopracowanych procesów zarządzania produkcją, jakością i logistyką. CVGS to przede wszystkim wysoko wykwalifikowani inżynierowie, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Stale rosnąca liczba realizowanych projektów wpływa również na powiększanie się zespołu naszych specjalistów. Mamy to szczęście: szeregi firmy zasiliło właśnie dwóch nowych inżynierów. Witamy!

Czytaj dalej

Ciągle udoskonalane procesy produkcyjne mają swoje odzwierciedlenie w jakości naszej pracy, która niezmiennie utrzymuje się na wysokim poziomie. Poszukując innowacyjnych rozwiązań, udoskonalamy jednak nie tylko procesy. Stawiamy również na nowe technologie i poszerzanie możliwości produkcyjnych. Nasz park maszynowy stale się powiększa, co pozwala nam osiągać coraz lepszą wydajność. Efekty tych działań widoczne są w wynikach firmy: nasze moce produkcyjne przekładek wzrosły ostatnio o 30%!

Czytaj dalej

Podsumowując rok 2019, nietrudno zauważyć, że nasze działania na rzecz jak najwyższej jakości produktów przynoszą oczekiwane owoce. Niezwykle ważnym czynnikiem jest tu współpraca na poziomie dostawy materiałów. To właśnie dzięki doskonałym komponentom mamy odpowiednią podstawę do tego, by zaspokajać rosnące wymagania klientów. W imieniu całego zespołu CVGS dziękujemy Wam – naszym dostawcom – za to, że wspierają nas Państwo w wypełnianiu naszej misji i osiąganiu coraz ambitniejszych celów biznesowych.

Czytaj dalej

W listopadzie odwiedzili nas przedstawiciele naszych klientów z branży automotive. Podczas tych wizyt zostały przeprowadzone audyty systemów jakości, procesów produkcyjnych oraz organizacji stanowisk pracy. Nasze pełne zaangażowanie w każdym z tych aspektów po raz kolejny pozwoliło na osiągnięcie pozytywnych wyników.

Czytaj dalej
nowa hala produkcyjna CVGS konwerting

Trwają prace wykończeniowe w naszej nowej siedzibie.
Hala przy ul. Przejazdowej 99 w Tychach została oficjalnie oznaczona! Właśnie zamontowaliśmy dwa szyldy z logo CVGS, dzięki czemu nasza nowa siedziba jest teraz rozpoznawalna z daleka.

Czytaj dalej
CVGS konwerting - przeprowadzka do nowej siedziby

Nasza nowa hala przy ul. Przejazdowej 99 w tyskim centrum przemysłowym jest już gotowa i czeka tylko na nas. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczynamy przenosiny! Łatwo nie będzie, bo mamy trochę rzeczy do spakowania… Ale bez obaw – ciągłość produkcji zostanie utrzymana.

Czytaj dalej

28 marca wyruszamy na 6. edycję spotkań zakupowych Automotive CEE Day 2019!

Odbędzie się w Opolu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Przygotowaliśmy moc atrakcji Czekamy na Was!

Czytaj dalej

Odwiedziliśmy targi EuroLab w Warszawie, poświęcone nowymi możliwościom i technologiom produkcyjnym.

Nowe umiejętności pozwalają prowadzić produkcję w kontrolowanych parametrach środowiskowych, redukując ilość emitowanych podczas pracy zanieczyszczeń do zera A to przekłada się nie tylko na jakość wyrobów, lecz przede wszystkim na komfort pracy i zdrowie pracowników

Czytaj dalej