Aktualności

W lutym nasza firma była audytowana pod kątem działań w zakresie ochrony środowiska, które zapobiegają zanieczyszczeniom lub w znaczący sposób je zmniejszają. Wynik audytu? Jak zawsze pozytywny! Społeczna odpowiedzialność biznesu to jedna z kluczowych wartości, jakimi kierujemy się na co dzień. Cieszymy się więc bardzo, że zostało to docenione przez audytorów.

Czytaj dalej

Nasze sukcesy wynikają nie tylko z dopracowanych procesów zarządzania produkcją, jakością i logistyką. CVGS to przede wszystkim wysoko wykwalifikowani inżynierowie, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Stale rosnąca liczba realizowanych projektów wpływa również na powiększanie się zespołu naszych specjalistów. Mamy to szczęście: szeregi firmy zasiliło właśnie dwóch nowych inżynierów. Witamy!

Czytaj dalej

Ciągle udoskonalane procesy produkcyjne mają swoje odzwierciedlenie w jakości naszej pracy, która niezmiennie utrzymuje się na wysokim poziomie. Poszukując innowacyjnych rozwiązań, udoskonalamy jednak nie tylko procesy. Stawiamy również na nowe technologie i poszerzanie możliwości produkcyjnych. Nasz park maszynowy stale się powiększa, co pozwala nam osiągać coraz lepszą wydajność. Efekty tych działań widoczne są w wynikach firmy: nasze moce produkcyjne przekładek wzrosły ostatnio o 30%!

Czytaj dalej

Podsumowując rok 2019, nietrudno zauważyć, że nasze działania na rzecz jak najwyższej jakości produktów przynoszą oczekiwane owoce. Niezwykle ważnym czynnikiem jest tu współpraca na poziomie dostawy materiałów. To właśnie dzięki doskonałym komponentom mamy odpowiednią podstawę do tego, by zaspokajać rosnące wymagania klientów. W imieniu całego zespołu CVGS dziękujemy Wam – naszym dostawcom – za to, że wspierają nas Państwo w wypełnianiu naszej misji i osiąganiu coraz ambitniejszych celów biznesowych.

Czytaj dalej

W listopadzie odwiedzili nas przedstawiciele naszych klientów z branży automotive. Podczas tych wizyt zostały przeprowadzone audyty systemów jakości, procesów produkcyjnych oraz organizacji stanowisk pracy. Nasze pełne zaangażowanie w każdym z tych aspektów po raz kolejny pozwoliło na osiągnięcie pozytywnych wyników.

Czytaj dalej
nowa hala produkcyjna CVGS konwerting

Trwają prace wykończeniowe w naszej nowej siedzibie.
Hala przy ul. Przejazdowej 99 w Tychach została oficjalnie oznaczona! Właśnie zamontowaliśmy dwa szyldy z logo CVGS, dzięki czemu nasza nowa siedziba jest teraz rozpoznawalna z daleka.

Czytaj dalej
CVGS konwerting - przeprowadzka do nowej siedziby

Nasza nowa hala przy ul. Przejazdowej 99 w tyskim centrum przemysłowym jest już gotowa i czeka tylko na nas. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczynamy przenosiny! Łatwo nie będzie, bo mamy trochę rzeczy do spakowania… Ale bez obaw – ciągłość produkcji zostanie utrzymana.

Czytaj dalej

28 marca wyruszamy na 6. edycję spotkań zakupowych Automotive CEE Day 2019!

Odbędzie się w Opolu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Przygotowaliśmy moc atrakcji Czekamy na Was!

Czytaj dalej

Odwiedziliśmy targi EuroLab w Warszawie, poświęcone nowymi możliwościom i technologiom produkcyjnym.

Nowe umiejętności pozwalają prowadzić produkcję w kontrolowanych parametrach środowiskowych, redukując ilość emitowanych podczas pracy zanieczyszczeń do zera A to przekłada się nie tylko na jakość wyrobów, lecz przede wszystkim na komfort pracy i zdrowie pracowników

Czytaj dalej