Branża Elektroniczna

Produkcja detali przeznaczonych dla branży elektronicznej stanowi specyficzny obszar naszej działalności.

Są to rozwiązania mające spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne przy wygórowanych normach bezpieczeństwa. To motywuje nas do dokładania szczególnych starań na rzecz wysokiej jakości oferowanych produktów, a także przekłada się na skomplikowany proces produkcji. Od kilkunastu lat z powodzeniem stawiamy czoła tym wymaganiom, czego efektem są długotrwałe relacje z firmami działającymi w branży elektronicznej.

Oferta na taśmy i folie ochronne, uszczelki i nie tylko

Oferujemy wysokiej jakości uszczelki, taśmy ochronne i taśmy do zabezpieczenia płytek obwodów drukowanych, a także folie ochronne i wiele innych wyrobów znajdujących szerokie zastosowanie w różnych branżach.

W produkcji wyrobów dla przemysłu elektronicznego wykorzystujemy m.in. następujące materiały:

  • gumy komórkowe (EPDM),
  • neopren,
  • pianki polietylenowe (PE),
  • pianki poliuretanowe (PU).

Detale powstałe z tych materiałów charakteryzują się wyszukanymi kształtami i niestandardowymi wymiarami oraz posiadają zastosowanie w specyficznych warunkach użytkowania.

Gotowe rozwiązania dla branży elektronicznej to m.in.:

  • taśmy do zabezpieczania płytek obwodów drukowanych,
  • folie ochronne,
  • uszczelki zabezpieczające wyświetlacze i elektronikę precyzyjną.

Elementy z pianek PU i PE stosowane są jako wypełnienia opakowań zabezpieczające przed wilgocią, kurzem i drganiami występującymi podczas transportu i składowania.

Zapraszamy do składania zamówień!

Oferujemy wyłącznie najlepsze uszczelki, folie i taśmy ochronne, które powstają dzięki dokładnie opracowanemu procesowi produkcji, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, a także profesjonalizmowi naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych klientów i realizować najbardziej skomplikowane zamówienia. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Zastosowanie