Blog

rola filcu technicznego w przemyśle - CVGS konwerting

Często mówi się, że gdy coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Trudno się z tą tezą nie zgodzić – no, chyba że mówimy o filcu. To jeden z materiałów, które udowadniają, że można zastosować coś na mnóstwo różnych sposobów i w większości przypadków uzyskać oczekiwany efekt.

Czytaj dalej
taśmy PVC - produkcja CVGS konwerting

Izolują, maskują, uszczelniają, sklejają… – wyliczać można długo. Taśmy przemysłowe to jeden z najlepszych znanych nam dowodów na to, że potrzeba jest matką wynalazków. Korzystają z nich przeróżne branże, począwszy od elektronicznej przez automotive aż po rolnictwo. Wykorzystują ich rozmaite funkcje, zależne od rodzaju taśmy i jakości jej wykonania. Naszym ulubieńcem jest taśma PVC, której poświęcimy dzisiejszy artykuł

Czytaj dalej
Dlaczego mamy normę ISO CVGS konwerting

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że przedsiębiorcy na całym świecie poszukują jak najlepszych sposobów na to, by ograniczyć szkodliwy wpływ ich działalności na środowisko naturalne. Dla nas troska o dobre zarządzanie środowiskowe to nie tylko obowiązek nakładany przez instytucje unijne, lecz także odpowiedzialność, o której nie boimy się mówić.

Czytaj dalej

Na firmach należących do naszej branży ciąży spora odpowiedzialność. Jako producent wyrobów konwertingowych współpracujemy z przedsiębiorcami, dla których spełnianie wyśrubowanych norm jakości oznacza być albo nie być na rynku. Dla nas to również ogromne wyzwanie – stale podążać za zmieniającymi się standardami, dostosowywać się do potrzeb i preferencji współczesnych konsumentów i udoskonalać technologię na tyle, by być w stanie zadowolić coraz bardziej wymagającego klienta. Certyfikaty jakości to zarówno dla niego, jak i dla nas dowód na to, że robimy to dobrze.

Czytaj dalej
konwerting do branży AGD

Ostatnie lata przyniosły branży AGD znaczne zyski, zarówno na świecie, jak i na naszym rodzimym gruncie. Jej postępujący rozwój zwiększa zapotrzebowanie na części i detale, które umożliwiają sprzętom działanie na doskonałym poziomie.

Czytaj dalej

Rozwój branży motoryzacyjnej trwa w najlepsze. Stanowi ona jeden z najprężniej działających sektorów przemysłowych nie tylko na świecie, lecz także w Polsce. W naszym kraju pod względem wielkości obrotów motoryzacja plasuje się na drugim miejscu – to z niej pochodzi aż ok. 10% wartości polskiej produkcji przemysłowej.

Czytaj dalej

Przedsiębiorcy z sektora elektroniki i elektrotechniki nie mają powodów do narzekań. Branża z każdym kolejnym rokiem bieżącej dekady zalicza 5-procentowy wzrost , przekroczyła już wartość 1 biliona dolarów i – jak wskazują prognozy – jest na dobrej drodze, by wejść w nowe dziesięciolecie bogatsza o kolejne pół biliona.

Czytaj dalej
Co świadczy o jakości naszych produktów CVGS konwerting

Osiągnięcie pozycji, którą możemy się dziś pochwalić, z pewnością nie byłoby możliwe, gdyby nie troska o wysoką jakość tego, co robimy i jak to robimy.

Czytaj dalej
Czym jest konwerting - CVGS konwerting

Niewidoczne, ale niezbędne – w ten sposób zwykliśmy określać produkty naszej działalności, którą od wielu lat nieprzerwanie wznosimy na kolejne poziomy. Trzeba przyznać, że konwerting nie należy do branż, o których mówi się często, a szkoda.

Czytaj dalej