Blog

Dlaczego mamy normę ISO CVGS konwerting

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że przedsiębiorcy na całym świecie poszukują jak najlepszych sposobów na to, by ograniczyć szkodliwy wpływ ich działalności na środowisko naturalne. Dla nas troska o dobre zarządzanie środowiskowe to nie tylko obowiązek nakładany przez instytucje unijne, lecz także odpowiedzialność, o której nie boimy się mówić.

Czytaj dalej

Na firmach należących do naszej branży ciąży spora odpowiedzialność. Jako producent wyrobów konwertingowych współpracujemy z przedsiębiorcami, dla których spełnianie wyśrubowanych norm jakości oznacza być albo nie być na rynku. Dla nas to również ogromne wyzwanie – stale podążać za zmieniającymi się standardami, dostosowywać się do potrzeb i preferencji współczesnych konsumentów i udoskonalać technologię na tyle, by być w stanie zadowolić coraz bardziej wymagającego klienta. Certyfikaty jakości to zarówno dla niego, jak i dla nas dowód na to, że robimy to dobrze.

Czytaj dalej
konwerting do branży AGD

Ostatnie lata przyniosły branży AGD znaczne zyski, zarówno na świecie, jak i na naszym rodzimym gruncie. Jej postępujący rozwój zwiększa zapotrzebowanie na części i detale, które umożliwiają sprzętom działanie na doskonałym poziomie.

Czytaj dalej

Rozwój branży motoryzacyjnej trwa w najlepsze. Stanowi ona jeden z najprężniej działających sektorów przemysłowych nie tylko na świecie, lecz także w Polsce. W naszym kraju pod względem wielkości obrotów motoryzacja plasuje się na drugim miejscu – to z niej pochodzi aż ok. 10% wartości polskiej produkcji przemysłowej.

Czytaj dalej

Przedsiębiorcy z sektora elektroniki i elektrotechniki nie mają powodów do narzekań. Branża z każdym kolejnym rokiem bieżącej dekady zalicza 5-procentowy wzrost , przekroczyła już wartość 1 biliona dolarów i – jak wskazują prognozy – jest na dobrej drodze, by wejść w nowe dziesięciolecie bogatsza o kolejne pół biliona.

Czytaj dalej
Co świadczy o jakości naszych produktów CVGS konwerting

Osiągnięcie pozycji, którą możemy się dziś pochwalić, z pewnością nie byłoby możliwe, gdyby nie troska o wysoką jakość tego, co robimy i jak to robimy.

Czytaj dalej
Czym jest konwerting - CVGS konwerting

Niewidoczne, ale niezbędne – w ten sposób zwykliśmy określać produkty naszej działalności, którą od wielu lat nieprzerwanie wznosimy na kolejne poziomy. Trzeba przyznać, że konwerting nie należy do branż, o których mówi się często, a szkoda.

Czytaj dalej

Znana na rynku polskim i europejskim firma Glass Service od niedawna zwie się CVGS, a jej nowa identyfikacja sugeruje zmiany. Co kryje się za tak odważnym krokiem w komunikacji? O nowym obliczu marki i jej roli w branży samochodowej rozmawiam z prezesem zarządu Damianem Piórko

Czytaj dalej

W naszym rozumieniu pojęcie „jakość” odnosi się zarówno do procesu produkcyjnego, jak i do poszczególnych detali w ich finalnej postaci. Poczucie odpowiedzialności za dostarczany klientowi produkt motywuje nas do wprowadzania coraz wyższych standardów w tym zakresie.

Czytaj dalej