Blog

konwerting do branży AGD

Ostatnie lata przyniosły branży AGD znaczne zyski, zarówno na świecie, jak i na naszym rodzimym gruncie. Jej postępujący rozwój zwiększa zapotrzebowanie na części i detale, które umożliwiają sprzętom działanie na doskonałym poziomie.

Czytaj dalej

Rozwój branży motoryzacyjnej trwa w najlepsze. Stanowi ona jeden z najprężniej działających sektorów przemysłowych nie tylko na świecie, lecz także w Polsce. W naszym kraju pod względem wielkości obrotów motoryzacja plasuje się na drugim miejscu – to z niej pochodzi aż ok. 10% wartości polskiej produkcji przemysłowej.

Czytaj dalej

Przedsiębiorcy z sektora elektroniki i elektrotechniki nie mają powodów do narzekań. Branża z każdym kolejnym rokiem bieżącej dekady zalicza 5-procentowy wzrost , przekroczyła już wartość 1 biliona dolarów i – jak wskazują prognozy – jest na dobrej drodze, by wejść w nowe dziesięciolecie bogatsza o kolejne pół biliona.

Czytaj dalej
Co świadczy o jakości naszych produktów CVGS konwerting

Osiągnięcie pozycji, którą możemy się dziś pochwalić, z pewnością nie byłoby możliwe, gdyby nie troska o wysoką jakość tego, co robimy i jak to robimy.

Czytaj dalej
Czym jest konwerting - CVGS konwerting

Niewidoczne, ale niezbędne – w ten sposób zwykliśmy określać produkty naszej działalności, którą od wielu lat nieprzerwanie wznosimy na kolejne poziomy. Trzeba przyznać, że konwerting nie należy do branż, o których mówi się często, a szkoda.

Czytaj dalej

Znana na rynku polskim i europejskim firma Glass Service od niedawna zwie się CVGS, a jej nowa identyfikacja sugeruje zmiany. Co kryje się za tak odważnym krokiem w komunikacji? O nowym obliczu marki i jej roli w branży samochodowej rozmawiam z prezesem zarządu Damianem Piórko

Czytaj dalej

W naszym rozumieniu pojęcie „jakość” odnosi się zarówno do procesu produkcyjnego, jak i do poszczególnych detali w ich finalnej postaci. Poczucie odpowiedzialności za dostarczany klientowi produkt motywuje nas do wprowadzania coraz wyższych standardów w tym zakresie.

Czytaj dalej
Konwerting CVGS wycinanie w materiale

Ach, te detale! Gdyby nie one, tak wiele gałęzi przemysłu nigdy nie sięgnęłoby poziomu, na jakim funkcjonuje dzisiaj. Mało tego – część z nich może w ogóle by nie istniała. Podobnie jak CVGS nie istniałby, gdyby nie Glass Service. To nasze korzenie, o których chcemy wam co nieco opowiedzieć.

Czytaj dalej