Marka produktów wykrawanych
i klejących
Więcej
Marka produktów dedykowanych branży szklarskiej Więcej
© 2024 cvgs

nasze zaplecze technologiczne

Dbamy o rozwój naszych możliwości technologicznych, aby dostarczać najlepsze rozwiązania. Każdego roku inwestujemy w nowe maszyny i urządzenia, które pozwalają nam wdrażać coraz to nowsze produkty, jak i poprawiać efektywność procesów produkcyjnych przy jednoczesnej dbałości o jakość dostarczanego asortymentu. Nasz park umożliwia produkcję skomplikowanych, wielowymiarowych produktów dla najbardziej wymagających branż.

cleanroom

Laboratorium cleanroom umożliwia nam kontrolę nad ilością cząstek i zanieczyszczeń obecnych w powietrzu, a także nad parametrami wilgotności, temperatury oraz ciśnienia. Produkcja w takim pomieszczeniu jest niezbędna, gdy produkt wymaga wysokiego poziomu czystości.

Cleanroom posiada wydzielony park maszynowy oraz niezależne laboratorium. Mamy tutaj możliwość stałego monitorowania warunków środowiskowych, pomiaru ilości cząstek powstających w procesie oraz wymiarów produktu. Regularne audyty czystości i kontrole odbywają się zgodnie ze standardem VDA 19.1 oraz klasyfikacją pomieszczeń ISO 14644. Co więcej, nasz standard pracy przebiega w zgodzie ze standardem VDA 19.2.

Staranne dokumentowanie i analiza wyników pomiarów czystości są niezbędne do ciągłej poprawy procesów. Dzięki temu dostarczamy Klientom produkt, który spełnia wymagane standardy branżowe.

 • 165 m2
 • Indywidualne laboratorium
 • Klasa czystości ISO 8
 • Wykwalifikowany personel
 • Spełnione wszystkie normy
 • Nowoczesny park maszynowy

laboratorium

Jednym z naszych atutów jest nowoczesne laboratorium, które pozwala na wykonywanie różnorodnych testów zgodnie z wymaganiami klientów. Współpracujemy również z akredytowanymi laboratoriami zew. typu Bosmal, IMPiB. Nasi specjaliści skrupulatnie sprawdzają, czy produkt spełnia specyfikację producentów i wymagania klientów. Wyroby badane są pod kątem różnych zastosowań, analizowane są potencjalne problemy, błędy, odchylenia, a zatwierdzane są wyłącznie satysfakcjonujące materiały.

kontrola jakości

Prace laboratoryjne pozwalają nam utrzymać jakość wyborów na najwyższym poziomie oraz udoskonalać technologię wprowadzając nowocześniejsze rozwiązania produkcyjne i spełniać zapotrzebowania branż, z którymi współpracujemy.

 • proces kontroli dostaw

  Nasi dostawcy nie są oceniani jedynie na podstawie posiadanych certyfikatów, ale również na podstawie wyników kontroli przeprowadzanych przez nasze wewnętrzne laboratorium. Ten kompleksowy system kontroli jakości pozwala nam zapewnić, że wszystkie materiały używane w procesie produkcyjnym są zgodne z najwyższymi standardami jakości. Działanie tego systemu gwarantuje nie tylko zgodność zewnętrzną, ale także pełną pewność co do jakości materiałów, które wykorzystujemy w naszej produkcji.

 • kontrola w trakcie trwania procesu

  CVGS to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem, w trakcie którego doskonale opracowaliśmy optymalne metody kontroli oraz ich częstotliwość. Nasza ekspertyza obejmuje nie tylko kontrolę wymiarową, ale również przeprowadzanie testów, takich jak ocena przyczepności, badania perforacji oraz precyzyjne docięcia KISS-CUT i DIE-CUT. W naszej działalności priorytetem jest utrzymywanie wysokiej świadomości jakościowej naszych pracowników, co przekłada się na doskonałe rezultaty w obszarze kontroli jakości.

 • kontrola wyjściowa

  W naszej firmie system kontroli wyjściowej obejmuje nie tylko standardową kontrolę wysyłki zgodnie z dokumentacją i identyfikacją, ale również przeprowadzane są wyrywkowe audyty wyrobów przez dział jakości. W ramach tych audytów dokładnie sprawdzamy kilka kluczowych elementów, mających istotne znaczenie dla jakości finalnego produktu. Kontrolujemy wymiary, dbając o pełną zgodność z ustalonymi specyfikacjami. Skrupulatnie oceniamy jakość docięcia. Dodatkowo, sprawdzamy, czy zastosowany sposób pakowania jest odpowiedni i zabezpiecza produkty zgodnie z naszymi wymaganiami.

 • testy jakie wykonujemy

  - test peel 90 i 180 stopni - badanie gęstości - testy kompresji i recovery - badanie w komorze klimatycznej - kontrola czystości - kontrola wyrobów - test pętelki (z ang. initial loop tack test)

 • narzędzia do kontroli jakości

  Komora klimatyczna Memmert CTC256 W skrócie, komory klimatyczne są niezbędnym narzędziem w dzisiejszym środowisku badawczym i produkcyjnym, pozwalając na przeprowadzanie precyzyjnych testów w kontrolowanych warunkach atmosferycznych. Maszyny wytrzymałościowe Główne zastosowanie do badań przyczepności warstw klejowych wg metdo peel 90° oraz 180° oraz test loop tack. Pozwalają również na na przeprowadzanie różnorodnych testów, takich jak rozciąganie, wydłużenie, kompresję, co umożliwia pełną ocenę właściwości mechanicznych materiałów. Precyzyjna waga Do badań gęstości materiałów Mikroskop pomiarowy KEYENCE Służący do badań czystości technicznej w naszym Cleanroom oraz z możliwością pomiarową dla detali o max wymiarach 100x100 mm. Utradzwiękowy miernik grubości z funkcją analizy danych Pozwala na analizę grubości dostarczanych materiałów w tym obserwację trendów dostaw. Czy rozkładu grubości dla dostarczanych partii. Systemy wizyjne wykorzystywane do precyzyjnego pomiaru wymiarów wyrobów i zapewnienie 100% kontroli w tym zatrzymanie procesu przy wykryciu detali niezgodnych. Rejetratory temp i wilgotności Służą do monitorowania i zapisywania danych dotyczących temperatury i wilgotności w określonych warunkach procesów, a także umożliwiają dokładne śledzenie zmian warunków otoczenia w celu spełnienia określonych norm i regulacji. Z funkcją alarmowania o przekroczeniu ustalonych warunków. CVGS stosuje je między innymi w laboratorium, na magazynie oraz w procesach wymagających nadzorowanie tych parametrów. Twardościomierz Shore'a: Służy głównie do pomiaru twardości elastomerów i innych miękkich materiałów. Pomiar polega na zanurzeniu specjalnego penetratora w materiał i pomiarze głębokości penetracji.

zakład produkcyjny

Nowoczesna hala produkcyjna o łącznej powierzchni 7500m2 mieści się w dwóch lokalizacjach. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości technicznych dzięki zróżnicowanym maszynom.
 • ponad 70 pracowników
 • 7000 m2 powierzchni
 • 2 lokalizacje
 • rok założenia 2003
 • certyfikacja ISO i AIATF

park maszynowy

Korzystając z zaawansowanego i różnorodnego parku maszynowego dostarczamy klientom rozwiązania spełniające wymagane standardy. Nasze maszyny obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników dając tym samym gwarancję stabilności procesu ze wsparciem systemów wizyjnych, które monitorują parametry produkowanych wyrobów. Oznacza to, że każdy wyprodukowany przedmiot jest dokładnie kontrolowany pod kątem jakości, zanim trafi do rąk klienta, za co bierzemy odpowiedzialność.
 • laminacja
 • cięcie CNC
 • cięcie taśm
 • cięcie i nawijanie szpulowe
 • cięcie dużych formatów
 • wykrawanie rotacyjne
 • wykrawanie laserowe
 • wykrawanie płaskie
 • wykrawanie ploterowe

rapid prototyping

Rapid prototyping jest w stanie obniżyć koszty związane z wdrożeniem produktu do produkcji seryjnej. Serie prototypowe umożliwiają przetestowanie produktu w realnym środowisku produkcyjnym bez kosztów uruchomienia pełnej produkcji. Nasz dział inżynierii może zaproponować wykonanie prototypu uwzględniając specyfikację projektową

dział inżynieryjny

Dążymy do maksymalnej efektywności w procesie tworzenia nowych produktów w kwestii wytwarzania elementów do zabezpieczenia transportu okien oraz usług konwertingowych. Wszystko po to, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.Wykorzystujemy nowoczesne technologie wycinania, takie jak wycinanie laserowe i wycinanie na ploterze CNC. Nasza praca opiera się na indywidualnych standardach klientów oraz bazuje na dostarczonej dokumentacji technicznej. W sytuacjach, gdy klienci nie mają jeszcze określonego wyglądu końcowego produktu, jesteśmy w stanie stworzyć prototypy detali, wykorzystując zaawansowane narzędzia wspomagania inżynierskiego CAD.

 • wdrażanie produktów metodą APQP

  Główny cel APQP zakłada ustrukturyzowanie procesu produkcyjnego, który obejmuje najistotniejsze zadania. APQP zakłada stworzenie planu kontroli jakości produkcji, aby zapewnić jakość zadowalająca klienta.

 • dopuszczanie produktów do prod. seryjnej PPAP

  Proces zatwierdzenia części do produkcji seryjnej, znany jako Production Part Approval Process (PPAP), pełni kluczową rolę w branży motoryzacyjnej. Wywodzi się on z amerykańskiego systemu QS-9000 i obejmuje 18 dokumentów, z których najważniejszym jest PSW (Gwarancja Przedłożonej Części). PPAP jest specjalnym wymogiem dostarczanym przez dostawcę, mającym na celu potwierdzenie spełnienia wszystkich oczekiwań klienta.

 • testy funkcjonalne wraz z działem jakości

  Dzięki testom jakościowym naszych produktów dostarczamy klientom niezawodne rozwiązania.

 • współpraca z politechnikami i instytutami badawczymi

  Dzięki tej współpracy mamy dodatkową pewność co do niezawodności naszych rozwiązań.

 • wsparcie klientów podczas produkcji

  Na każdym etapie produkcji służymy profesjonalnym doradztwem.

magazyn

Nasz magazyn to profesjonalnie zarządzany i bezpieczny obiekt, który zapewnia kompleksowe rozwiązania do przechowywania różnorodnych produktów.

Dysponujemy magazynem o powierzchni wynoszącej 1500 m2, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca do realizacji bieżących projektów bez opóźnień. Dodatkowo, dbamy o kontrolę wilgotności i temperatury, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania, szczególnie dla materiałów chemicznych i wyrobów wymagających specjalnego traktowania. Nasze produkty są starannie zarządzane pod kątem daty przydatności zgodnie z zasadami FIFO, zapewniając, że klienci otrzymują produkty z możliwie najdłuższym okresem przydatności.

 • 1500 m2 powierzchni
 • regały wysokiego składowania
 • pomiar wilgotności i temperatury
 • system WMS z kolektorami danych do obsługi zapasów magazynowych

rozwiązania IT

Korzystamy z zaawansowanych rozwiązań IT, które stanowią fundament naszej efektywnej pracy. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym oraz oprogramowaniom dostosowanym do naszych potrzeb, zapewniamy sprawną realizację zleceń.

 • SAP

  Zintegrowane oprogramowanie do zarządzania całą firmą wraz z rozszerzeniami funkcyjnymi dopasowanymi do naszych potrzeb.

 • WMS

  System do obsługi stanów magazynowych.

 • CAD

  Profesjonalne oprogramowanie do projektowania indywidualnych rozwiązań.

 • BI Qliksense

  Wizualizacja raportów i zaawansowana analiza danych.

skontaktuj się
z nami!

bezpłatna konsultacja wycena produktu specyfikacje produktu pytanie do działu jakości nawiązanie współpracy ogólne zapytanie

Zastanów się czego chciałbyś się dowiedzieć podczas konsultacji i wypełnij formularz:

  W ciągu 15 minut skontaktuje się z tobą nasza przedstawicielka Anna Kuś w celu umówienia spotkania.

  Daj nam znać jakie produkty chciałbyś/chciałabyś wycenić oraz wypełnij formularz:

   Państwa zapytanie zostanie przekierowane do przedstawiciela handlowego który skontaktuje się tego samego dnia.

   Próbki produktowe zostaną przesłane do 3 dni roboczych.

   Oferta zostanie opracowana do 7 dni roboczych.

   Wiesz, jakiego rozwiązania potrzebujesz?
   Zapytaj o specyfikację konkretnego produktu.

    W ciągu 15 minut skontaktuje się z tobą nasza przedstawicielka Anna Kuś w celu umówienia spotkania.

    Potrzebujesz skonsultować projekt pod kątem jakościowym? Potrzebujesz dowiedzieć się na jakich normach pracujemy? Szukasz konwertera, który prowadzi konkretne badania materiałów?

     Twoje zapytanie trafi do działu jakości, który skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.

     Chcesz podjąć z nami współpracę jako dostawca lub partner w innej dziedzinie?

      Twoje zapytanie trafi do działu zakupów lub administracji.
      Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

      Twoje zapytanie trafi do działu zakupów lub administracji.
      Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

       Twoje zapytanie trafi do działu administracji, który w zależności od jego treści przekieruje formularz do odpowiedniego działu.

       Pobierz katalog

       Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy, produktów lub usług? Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a my prześlemy na niego katalog firmowy cvgs!