Marka produktów wykrawanych
i klejących
Więcej
Marka produktów dedykowanych branży szklarskiej Więcej
© 2024 cvgs

jak działamy

Nasze usługi umożliwiają tworzenie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju. Razem z klientem, krok po kroku, opracowujemy rozwiązanie, który spełni jego oczekiwania. Od chwili, gdy zapoznajemy się z założeniami projektu, aż do momentu stworzenia finalnego produktu, działamy, aby zapewnić doskonałość na każdym etapie procesu.

doradztwo eksperckie

Oferujemy doradztwo oparte na specjalizacji i praktycznym doświadczeniu. Każdy z naszych doradców posiada zaplecze i umiejętności techniczne. Doradca pełni rolę głównego punktu kontaktu z klientem i jest odpowiedzialny za procesy związane z zamówieniem. Nasze doświadczenie obejmuje realizację kilku tysięcy projektów, co pozwala nam skutecznie dostosować odpowiednie rozwiązanie do konkretnego problemu klienta.

proces współpracy i obsługi klienta

W procesie tworzenia spersonalizowanych rozwiązań zaangażowany jest lider projektu oraz różne działy: jakości, inżynierii, logistyki. Nasz zespół ekspertów skrupulatnie analizuje każdy detal, uwzględniając specyficzne wymagania projektu, rodzaj materiału, technologię wytwarzania oraz formę dostawy. Dzięki kompleksowemu podejściu dostarczamy produkty, które spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania, zapewniając pełną satysfakcję naszych klientów.

 • pierwszy kontakt

  Rozpoczynamy proces od spotkania i rozmowy z klientem, mających na celu dokładne wysłuchanie i zidentyfikowanie jego potrzeb i problemów.

 • diagnoza

  Przeprowadzamy szczegółową diagnozę, podczas której pozyskujemy niezbędne do zrozumienia sytuacji klienta informacje.

 • stworzenie zespołu interdyscyplinarnego

  Tworzymy interdyscyplinarny zespół specjalistów, który tworzy dokumentację, przeprowadza analizę ryzyka a także opracowuje rysunki techniczne.

 • koncepcja

  Opierając się na wcześniejszych analizach i zgromadzonych danych przedstawiamy klientowi koncepcję rozwiązania jego problemu.

 • oferta

  Przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta, prezentując ją w klarowny i zrozumiały sposób.

 • próbki

  Na podstawie zaakceptowanej koncepcji produkujemy próbki. Dzięki nim klient testuje rozwiązanie w warunkach produkcyjnych. Jest to niezbędne do walidacji procesu.

 • akceptacja

  Klient po przeprowadzeniu testów akceptuje przedstawione rozwiązanie lub zgłasza elementy do poprawienia. Jeśli dane rozwiązanie nie spełni oczekiwań, pracujemy nad nową koncepcją.

 • przyjęcie i realizacja zamówienia

  Po akceptacji warunków technicznych i handlowych przystępujemy do realizacji zamówienia.

dlaczego my

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie konwertingu oraz elementów zabezpieczających do transportu szkła. Dążymy do tego, aby każdy produkt był idealnie dopasowany, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z różnych branż.

Zaufanie klientów oraz ich satysfakcja z naszych rozwiązań stanowią nasz najwyższy priorytet. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom i dostarczyć produkty, które spełniają oczekiwania dynamicznego rynku.

partnerstwo w relacjach

Budujemy długotrwałe relacje biznesowe- zdecydowana większość naszych odbiorców to wieloletni klienci. 89% naszych klientów to klienci z ponad 5-letnim stażem współpracy.

dedykowany opiekun klienta

Dedykowany opiekun klienta koordynujący wdrożenie projektu oraz oferujący wsparcie na etapie jego rozwoju w obszarze technicznym i jakościowym.

szybkość działania

1. Szybki czas realizacji próbek wymaganych do walidacji procesu
2. ·Szybki czas reakcji na przesłane zapytanie- 95% ofert opracowujemy w terminie 7 dni roboczych 

3. Szybkość działania: 24h na reakcję w sytuacji reklamacji klienta klienta 

4. Standard dostawy 24h, w awaryjnych sytuacjach realizujemy transport dedykowany.

zespoły eksperckie konsultacje i prowadzące projekty

Zgodnie z planem APQP zespołowo pracujemy nad projektem dla klienta. W skład zespołu wchodzą: inżynier produkcji, kierownik produkcji, kierownik jakości, logistyk, opiekun klienta (lider projektu) na etapie ofertowania i podczas realizacji projektu.

bezpłatne szkolenia i warsztaty dla przedstawicieli klienta

Jesteśmy otwarci na inwestycje w park maszynowe pod zamówienie klienta.

poznajcie naszych przedstawicieli

cvgs to zespół ludzi, których pasja do branży i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług sprawiają, że są nieodłącznym elementem naszego sukcesu. Każdy z przedstawicieli cvgs jest nie tylko wykwalifikowanym ekspertem w swojej dziedzinie, ale także osobą pełną entuzjazmu podczas współpracy z klientami. Z nimi, każde spotkanie staje się miłym doświadczeniem, a ich wiedza i doświadczenie stanowią solidne fundamenty dla trwałych relacji biznesowych.

 • Waldemar Ścierski

  Key Account Manager
 • Piotr Rewers

  Business Development and Export Manager
 • Kamil Parejko

  Key Account Manager
 • Anna Kuś

  Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
 • Adam Sikorski

  Key Account Manager
 • Adrian Szydłowski

  Key Account Manager
 • Radosław Stuligłowa

  Agent Handlowy

jak podnosimy know-how
naszej firmy

W naszym ciągłym dążeniu do rozwoju i doskonałości, systematycznie rozbudowujemy firmowe know-how, aby być zawsze krokiem przed nowymi wyzwaniami branżowymi naszych klientów. Nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, systematycznie ucząc się i doskonaląc umiejętności, co sprawia, że nasza wiedza na temat produktów jest zawsze aktualna.
 • śledzimy nowości od dostawców

  Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z dynamicznymi zmianami w branży, z najnowszymi trendami i innowacjami.

 • bierzemy udział w międzynarodowych targach

  Uczestnictwo w wydarzeniach to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także okazja do nawiązania dialogu na temat branży, potrzeb i wyzwań klientów.

 • aktywnie uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach

  Dzięki temu utrzymujemy się na czele innowacyjności i skutecznie odpowiadamy na zmieniające się wymagania rynku.

 • przygotowani do nowych regulacji

  Oferujemy kompleksowe wsparcie w dostosowaniu rozwiązań do nowych wymogów środowiskowych.

 • park maszynowy

  Każdego roku inwestujemy w nowe maszyny i urządzenia, dzięki temu wdrażamy nowe produkty.

Case study

Odklejająca się uszczelka w drzwiach samochodowych

 • #automotive
 • #converting
 • #uszczelnianie

 

Problem

Klient zgłosił problem z odklejającą się uszczelką zamka w drzwiach samochodowych. Uszczelka wykonana z pianki PVC była montowana na ostatnim etapie produkcji.

Analiza

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy procesu montażu stwierdziliśmy, że główną przyczyną problemu było zatłuszczenie powierzchni metalowej, na której montowana była uszczelka.

Rozwiązanie

Zaproponowaliśmy zastosowanie wykroju z taśmy maskującej, która miała być aplikowana na element metalowy już na pierwszym etapie procesu. Taśma miała pełnić funkcję zabezpieczającą przed zanieczyszczeniami, eliminując potencjalne problemy z adhezją. Usunięcie taśmy następowało przed aplikacją uszczelki, co zapewniało czystą i przygotowaną powierzchnię do montażu.

Rezultat

Dzięki zastosowaniu proponowanego rozwiązania całkowicie wyeliminowaliśmy możliwość zatłuszczenia detalu w trakcie procesu. Uszczelka została bezproblemowo zamontowana, a słaba adhezja została skutecznie rozwiązana. Nowe podejście do procesu montażu pozwoliło na płynne przebieganie produkcji, eliminując zakłócenia związane z problemem adhezji. Skrupulatna analiza problemu oraz zastosowanie innowacyjnego rozwiązania pozwoliły skutecznie rozwiązać problem adhezji uszczelki. Branże, które wspieramy

nasze
wyróżnienia

chcesz poznać nas lepiej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda wnętrze naszej firmy, jak działają nasze procesy i poznać na żywo nasz zespół bardzo chętnie spotkamy się w naszej siedzibie. Wypełnij formularz a ustalimy dogodny termin spotkania.