Marka produktów wykrawanych
i klejących
Więcej
Marka produktów dedykowanych branży szklarskiej Więcej
© 2024 cvgs

agd

Sektor AGD w Polsce z roku na rok rośnie, zwiększając przy tym wolumeny produkcji i poziom zatrudnienia. Producenci AGD i eksperci branżowi szacują, że Polska w ilości produkowanego sprzętu ustępuje już tylko Chinom.

Dzięki nowym inwestycjom i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań Polska jest liderem w produkcji AGD. Polskie fabryki odpowiadają za blisko 40 proc. produkcji dużego AGD w Unii Europejskiej, a produkowane w nich wyroby są dostarczane do kilkudziesięciu krajów świata

product

Stosujemy
produkty

nasze przewagi
w branży AGD

Nasze przewagi w branży automotive są wynikiem strategicznej kombinacji innowacyjności, zaawansowanej technologii oraz nieustającego zaangażowania w doskonalenie procesów produkcyjnych i usługowych. Pracujemy z największymi dostawcami dla największych klientów w Europie i na świecie. Dzięki stale rozwijającym się możliwościom badawczo-rozwojowym oraz ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi, jesteśmy w stanie efektywnie reagować na zmieniające się potrzeby rynku, oferując klientom rozwiązania najwyższej jakości, które przewyższają konkurencję. Nasza dedykacja dla doskonałości oraz głębokie zrozumienie branży pozwalają nam nie tylko utrzymać się na czele innowacji, ale także kształtować przyszłość branży AGD
doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami

know-how

Nie tylko produkujemy i dostarczamy, bierzemy też czynny udział na etapie rozwoju projektu

zaopatrzenie

Dostęp do szerokiej gamy surowców

produkcja

Szerokie możliwości produkcyjne

przykłady aplikacji

Posiadamy i rozwijamy bazę aplikacji naszych produktów w każdej gałęzi gospodarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej i lepiej dobrać odpowiedni materiał i technologię.
 • Mocowanie panelu kontrolnego

 • Wygłuszanie akustyczne

 • Izolacja termiczna

 • Uszczelka pokrywy tylnej

 • Uszczelka bębna

Case study

Skomplikowany wykrój z taśmy pod panel LED

 • #agd
 • #converting
 • #uszczelnianie

Problem

Otrzymaliśmy zapytanie od klienta, w którym detal (wykrój z taśmy dwustronnie klejącej) był skomplikowany pod względem dużej ilości otworów na podświetlenia LED co sprawiło że wykonanie narzędzia do produkcji detalu było praktycznie niemożliwe. Ograniczenia to bardzo małe odległości pomiędzy otworami, dla których wykonania, narzędzie jest niemożliwe.

Rozwiązanie

Wykonanie detalu poprzez zastosowanie narzędzia wieloetapowego (progresywnego) Rozwiązanie to wydłuża cykl produkcyjny jednak okazuje się jedynym rozwiązaniem problemu. Ponieważ wykonanie to zmuszało nas do modyfikacji kilku wymiarów, przedstawiliśmy klientowi rysunek z proponowanymi zmianami do akceptacji.

Rezultat

Dzięki zastosowanej metodzie udało się wyprodukować detal z oczekiwaną przez klienta dokładnością (0,5 mm) bez konieczności drastycznych modyfikacji samego detalu. Rozwiązanie to stosujemy obecnie w kilku innych projektach, w których spotkaliśmy się z podobnymi problemami.

Dostarczamy
rozwiązania dla

proces współpracy
i obsługi klienta

W procesie tworzenia spersonalizowanych rozwiązań zaangażowany jest lider projektu oraz różne działy: jakości, inżynierii, logistyki. Nasz zespół ekspertów skrupulatnie analizuje każdy detal, uwzględniając specyficzne wymagania projektu, rodzaj materiału, technologię wytwarzania oraz formę dostawy. Dzięki kompleksowemu podejściu dostarczamy produkty, które spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania, zapewniając pełną satysfakcję naszych klientów.
 • pierwszy kontakt

  Rozpoczynamy proces od spotkania i rozmowy z klientem, mających na celu dokładne wysłuchanie i zidentyfikowanie jego potrzeb i problemów.

 • diagnoza

  Tworzymy interdyscyplinarny zespół specjalistów, który tworzy dokumentację, przeprowadza analizę ryzyka a także opracowuje rysunki techniczne.

 • koncepcja

  Opierając się na wcześniejszych analizach i zgromadzonych danych przedstawiamy klientowi koncepcję rozwiązania jego problemu.

 • oferta

  Przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta, prezentując ją w klarowny i zrozumiały sposób.

 • próbki

  Na podstawie zaakceptowanej koncepcji produkujemy próbki. Dzięki nim klient testuje rozwiązanie w warunkach produkcyjnych. Jest to niezbędne do walidacji procesu.

 • akceptacja

  Klient po przeprowadzeniu testów akceptuje przedstawione rozwiązanie lub zgłasza elementy do poprawienia. Jeśli dane rozwiązanie nie spełni oczekiwań, pracujemy nad nową koncepcją.

 • przyjęcie i realizacja zamówienia

  Po akceptacji warunków technicznych i handlowych przystępujemy do realizacji zamówienia.

skontaktuj się
z nami!

bezpłatna konsultacja wycena produktu specyfikacje produktu pytanie do działu jakości nawiązanie współpracy ogólne zapytanie

Zastanów się czego chciałbyś się dowiedzieć podczas konsultacji i wypełnij formularz:

  Wkrótce skontaktuje się z tobą nasza przedstawicielka Anna Kuś w celu umówienia spotkania.

  Daj nam znać jakie produkty chciałbyś/chciałabyś wycenić oraz wypełnij formularz:

   Państwa zapytanie zostanie przekierowane do przedstawiciela handlowego który skontaktuje się tego samego dnia.

   Próbki produktowe zostaną przesłane do 3 dni roboczych.

   Oferta zostanie opracowana do 7 dni roboczych.

   Wiesz, jakiego rozwiązania potrzebujesz?
   Zapytaj o specyfikację konkretnego produktu.

    Wkrótce skontaktuje się z tobą nasza przedstawicielka Anna Kuś w celu umówienia spotkania.

    Potrzebujesz skonsultować projekt pod kątem jakościowym? Potrzebujesz dowiedzieć się na jakich normach pracujemy? Szukasz konwertera, który prowadzi konkretne badania materiałów?

     Twoje zapytanie trafi do działu jakości, który skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.

     Chcesz podjąć z nami współpracę jako dostawca lub partner w innej dziedzinie?

      Twoje zapytanie trafi do działu zakupów lub administracji.
      Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

      Twoje zapytanie trafi do działu zakupów lub administracji.
      Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

       Twoje zapytanie trafi do działu administracji, który w zależności od jego treści przekieruje formularz do odpowiedniego działu.

       Pobierz katalog

       Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy, produktów lub usług? Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a my prześlemy na niego katalog firmowy cvgs!