Marka produktów wykrawanych
i klejących
Więcej
Marka produktów dedykowanych branży szklarskiej Więcej
© 2024 cvgs

kariera

Dołącz do zespołu i razem z nami twórz najnowocześniejsze rozwiązania dla ochrony szkła w transporcie i konwertingu. Sprawdź poniższe oferty pracy i aplikuj. Może to właśnie na Ciebie czekamy.

dlaczego warto u nas pracować

Wierzymy, że to ludzie budują firmę a nie odwrotnie. Dlatego dbamy o rozwój pracowników, dobrą atmosferę, traktujemy się w partnerski sposób i nie oszczędzamy na pakiecie benefitów.
partnerskie relacje i świetna atmosfera

Tworzymy zespół oparty na partnerskich relacjach i przyjaznej atmosferze. U nas każdy czuje się doceniony i wspierany, co sprzyja efektywnej pracy i wspólnemu rozwojowi.

prywatna opieka medyczna

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, dlatego zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dzięki której możesz mieć pewność szybkiego i profesjonalnego wsparcia w razie potrzeby.

karta multisport

Aktywność fizyczna to ważny element równowagi między pracą a życiem prywatnym. Dlatego oferujemy kartę multisport, która umożliwia korzystanie z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej w najbliższym otoczeniu.

dofinansowanie do posiłków - SmartLunch

Zależy nam na Twoim komforcie i zadowoleniu, dlatego wspieramy Cię w codziennych wydatkach na posiłki. Dzięki programowi SmartLunch otrzymasz dofinansowanie do zdrowych i smacznych posiłków w wybranych restauracjach.

pakiet socjalny

W naszej firmie dbamy o Twój komfort życia i pracy. Oferujemy bogaty pakiet socjalny - np. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne.

możliwość dynamicznego rozwoju

Wierzymy w rozwój naszych pracowników i staramy się zapewnić im najlepsze warunki do rozwoju zawodowego. Dlatego oferujemy szereg szkoleń, mentoringu oraz możliwość awansu w ramach firmy.

zostań częścią zespołu!

Jeśli jesteś osobą pełną energii, pasjonującą się technologią i gotową na wyzwania, to właśnie szukamy Ciebie! Nasza firma oferuje dynamiczne środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i wkładać swój wkład w innowacyjne projekty.
Brak ofert pracy, zapraszamy do kontaktu.

chcesz poznać nas lepiej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda wnętrze naszej firmy, jak działają nasze procesy i poznać na żywo nasz zespół bardzo chętnie spotkamy się w naszej siedzibie. Wypełnij formularz a ustalimy dogodny termin spotkania.